Letos jsem si vymyslela, ze vyfotím valentýnské fotky v Dejte nám šanci z. s. s nafukovacími srdíčky.

Koupila jsem jakési balení dvaceti balónků z pevného materiálu a celou cestu do Bukovinky nafukovala (neřídila jsem, ale jela jako spolujezdec, nebojte 🙂). Šlo to celkem pěkně, na každý balónek jsem navázala i provázek a vše bylo nachystáno 🙂 Ale jen do chvíle než jsem se třemi balónky vystoupila. Zafoukal vítr, utrhnul provázky ze srdíček a já utíkala lovit balonky po okolí 🙈 Pak už bylo jasné, že je potřeba ty nafukovací potvory chytit přímo za celofán ze kterého jsou vyrobené a provázky nechat volně.

Backstage fotky z průběhu focení:

Po přenesení dovnitř už to celkem fungovalo, jediný problém byl balonky pořád rovnat zpět, jak je pejsci při foceni odstrkovali 🙂 No a taky jsou ty balónky tak trošku zrcadlo, tak člověk musí dávat pozor kde stoji nebo co se mu tam všechno odráží.

U balónků psali, ze vydrží až 30 dnů nafouknuté, reálně se však některé vyfukovaly během 5 min, ale naštěstí většina držela. Venku v chladu už to zase bylo horší, byly skoro všechny napůl vyfouklé a taky nastal problém, jak je upevnit aby zase neodlétly všude po okolí. Oboustranná lepící páska se vůbec nechytala, tak jsem je proste jen obmotala těmi provázky ke sloupům a pak doma v Photoshopu retušovala a retušovala 🙈

No, příští valentýnské focení zas vidím bez balónků. Ale legrace s nimi byla 😀