KATEŘINA MRÁČKOVÁ

FOTOGRAFKA DOMÁCÍCH MAZLÍČKŮ V BRNĚ A OKOLÍ

Ahoj, jsem Katka a fotím psy.

Teda samozřejmě i jiné domácí mazlíčky jako kočky, králíky, fretky, ježky a cokoliv dalšího co kraluje u vás doma i ve vašem srdci. Naopak se ode mne určitě nedočkáte focení svateb nebo třeba firemních večírků.

Miluju protisvětlo, dělá na fotkách úžasnou atmosféru. Většina lidí má zafixované, že se proti slunci nefotí, ale pro mě jsou to nejhezčí fotky. Fotím se zrcadlovkou Nikon a používám hlavně portrétní objektivy (moje nejoblíbenější ohnisko je 135 mm). Mám za sebou i nějaké experimentování s historickými objektivy, ale postupně je z mé brašny vytlačily moderní skla.

Kromě psích portrétů mě baví i focení produktů. Takže jestli prodáváte nebo vyrábíte úžasné psí obojky, motýlky, hračky, pamlskovníky a jiné nezbytnosti, sem s tím! :) Nafotím fotky na sociální sítě, billboard, web, letáčky, cokoliv budete potřebovat.

Ke psům mám hodně blízko a že už jsem s nimi při focení zažila milion rošťáren jako počůraná bunda, brašna, rekvizity na focení, označená já… no prostě počůrané všechno. Z focení jsem si odnesla i nepočítaně modřin a taky vyválené oblečení v psím nadělení (dobře mi tak, když se všude válím, že jo). Jsem připravená na všechno! ;)

Velkou část času věnuju i focení opuštěných pejsků, kteří hledají nového pánečka (projekt “adoptuj mě”). Z těchto focení mám kromě dobrého pocitu, že pomáhám, i hodně zkušeností s focením nevycvičených, často velmi bojácných nebo i slepých a hluchých pejsků, takže se focení se mnou opravdu nemusíte bát. Tak hurá k domluvení termínu focení!