ceník

KOLIK STOJÍ FOCENÍ?

Platíte až fotky, které si sami vyberete z náhledů

Nemusíte se bát vyhozených peněz za fotky které se vám nebudou líbit, prostě si jen řeknete, které chcete.

V rámci Brna doprava zdarma

Mimo Brno dopravné 7 Kč/km za cestu tam i zpět. Počítáno z Brna-sever, přesnou částku vám pošlu ihned po domluvení lokality focení

Žádné minimální množství

Máte peníze jen na jednu fotku? Proč ne, další si můžete dokoupit třeba za měsíc.

Není nutné přesně zvolit téma a toho se držet

Můžeme třeba nafotit klasický psí portrét a k němu přidat nějaké společné fotky nebo vyfotit pejska ve výstavním postoji a zkombinovat to s trochu umělečtějšími portréty. Ráda s Vámi naplánuji focení přesně dle Vašich představ.)

Žádné zálohy předem

Věřím, že vás samotné fotky přesvědčí, takže můžeme vynechat ty nepříjemné formality jako placení různých záloh předem ;)

Každou fotku dostanete ve dvou velikostech

Pro použití na internetu s mým podpisem a pro různé foto obrazy nebo další použití také fotky v plném rozlišení bez podpisu

Přesunutí termínu

Pokud nevyjde počasí, přesuneme termín samozřejmě na jindy bez jakýchkoliv stornopoplatků či jiných nepříjemností

 

Příjemné jednání

Se mnou se vám nestane, že vás z focení pošlu pryč, protože mne váš pejsek umazal oblečení nebo není zrovna ukázkově vycvičený. Focení se nemusíte bát ;)

 

Dárkový poukaz

Dárkový poukazNabízím zakoupení dárkového poukazu v hodnotě 5000 Kč na 10 ks fotografií dle vlastního výběru.

Jedná se o klasické focení (nejčastější portrétní focení domácího mazlíčka) v Brně či blízkém okolí (dále od Brna je třeba počítat s doplatkem na cestovné 7 Kč/km) v trvání cca 1-2 hodiny (případně jak to nás nebo zvířátka bude bavit). Poukaz má platnost půl roku a vystavuji ho přímo na jméno. Poukaz zasílám na váš email.

Cena: 5000 Kč

Focení s holi barvami

U tohoto typu focení se platí předem 200 Kč na účet jako platba za holi barvy. Dále již je cena stejná jako u klasického focení, tedy dle zvoleného balíčku. Informace o holi focení najdete v mé nabídce.

 

Objednejte si focení nebo dárkový poukaz: