1 fotka = 150 Kč

  • Platíte až fotky, které si sami vyberete (Nemusíte se bát vyhozených peněz za fotky co se vám nebudou líbit, prostě si jen řeknete, které chcete.)
  • Žádné zálohy předem (Věřím, že vás samotné fotky přesvědčí, takže můžeme vynechat ty nepříjemné formality jako placení různých záloh předem ;))
  • Žádné minimální množství (Máte peníze jen na jednu fotku? Proč ne, další si můžete dokoupit třeba za měsíc.)
  • Není nutné přesně zvolit téma a toho se držet (Můžeme třeba nafotit klasický psí portrét a k němu přidat nějaké společné fotky nebo vyfotit pejska ve výstavním postoji a zkombinovat to s trochu umělečtějšími portréty. Ráda s Vámi naplánuji focení přesně dle Vašich představ.)
  • Každou fotku dostanete ve dvou velikostech – pro použití na internetu s mým podpisem a pro různé foto obrazy nebo další použití také fotky v plném rozlišení bez podpisu
  • V rámci Brna doprava zdarma, mimo Brno dopravné 7 Kč/km za cestu tam i zpět (počítáno z Brna-sever, přesnou částku vám pošlu ihned po domluvení lokality focení)
  • Pokud nevyjde počasí, přesuneme termín samozřejmě na jindy bez jakýchkoliv stornopoplatků či jiných nepříjemností

 

Dárkový poukaz

Dárkový poukazNabízím zakoupení dárkového poukazu v hodnotě 1500 Kč na 10 ks fotografií dle vlastního výběru.

Jedná se o klasické focení (nejčastějí portrétní focení domácího mazlíčka) v Brně či blízkém okolí (dále od Brna je třeba počítat s doplatkem na cestovné 7 Kč/km) v trvání cca 1-2 hodiny (případně jak to nás nebo zvířátka bude bavit). Poukaz má platnost půl roku a vystavuji ho přímo na jméno. Je možné vystavit poukaz i s pořizovací částkou nebo bez ní.

Cena: 1500 Kč (nebo lze vystavit na libovolný jiný počet fotek a jinou cenu)

 

 

Pro další podrobnosti a domluvení termínu mne neváhejte kontaktovat na emailu katerina@mrackova.com nebo jakoukoliv jinou cestou.