Reference

S Katkou spolupracuji již několik let a jsem ráda pokaždé když se sejdeme. Jednak, a to je velmi důležité je příjemná společnost, trpělivá, psy (zvířata) miluje a to je na výsledcích focení opravdu cítit. Pokaždé znovu žasnu nad výsledky, které jsou precizní a vkusné. Fotily se už tři vrhy vzácných Pikardských ohařů a tento francouzský klenot v jejím zpracování opravdu zazáří. Tyto fotografie jsou nejen pro mě jako chovatele ale i pro nové majitele vzpomínkou na tohle krásné období, které tak rychle uteče. Ještě jednou děkuji a těším se na další pokračování 🙂
Johana Fojtíková, CHS Spanilá Jolanta


S Katkou jsem se už párkrát potkala a je velmi sympatická. Kolem ní je pohodová a klidná atmosféra, což je při focení psů dost potřeba.
Dobře se s ní domlouvá a snaží se splnit všechna možná přání, co se focení týká. Líbí se mi, že rozšiřuje svoje dovednosti a účastní se různých kurzů, zaměřených na focení psů. Její práce se mi vždy velmi líbila a líbí. V průběhu focení si Maryn udělala výlet po rozkvetlém poli, takže jsme museli chvilku čekat až se má psí madam vrátí a i z toho vznikla nečekaná fotka. Je fajn, že je Katka pohotová a umí využít i nečekané situace. Je vidět, že ji focení baví a to je moc dobře. Za mě jedna z nejlepších psích fotografek v Brně a okolí 🙂

Kristýna Bušová a Maryn

Na profesionálním psím focení jsem byla poprvé s musím říct, že naprosto skvělá práce. Moji fenku to zrovna moc nebavilo, ale paní fotografka si uměla poradit a vyšly z toho moc pěkné fotky. Navíc velmi oceňuji i ochotu dovézt nás na místo focení, protože jsem měla zrovna rozbité auto. Moc děkuji 🙂
Barbora a Deli

Katka je úžasná fotografka, která nádherně zachytí i naprosto nedisciplinovaného volnomyšlenkáře jako je chrt 🌹
Ivana s Susie

Švestkový sad

S Katkou jsem fotila 2x a pokaždé předčila moje očekávání. Milá, trpělivá a k tomu profesionálka. Všechny fotky jsou tak pěkné, že je téměř nemožné si nevybrat všechny 🙂 Katku doporučuji a těším se na další focení.
Zita a Wuffi, Zuzanka a Honey

Katku jsem zpovzdálí sledovala už nějakou dobu, její práce se mi velmi líbila. Nedávno jsem spolu měly premiéru. Vřele doporučuji, byla jsem maximálně spokojena! Katka splňuje vše, co od dobrého fotografa očekávám – je milá, trpělivá, poradí si i s problémovějším chováním foceného psa, no a na závěr to nejdůležitější – fotky jsou pohádkově krásné! Těším se na další společné focení 🙂

B. Váňová

Hrozně se mi líbí, že Katka vyjde vstříc psovi. Focení v poli plném včel s vyčůranou borderkou, která si pamatuje každé žihadlo a i tak z toho vznikly tak nádherné fotky. Focení probíhalo v úplném klidu, s dobrou náladou a smíchem při krásném západu slunka. Věřím, že kdo má trošku neposednějšího pejska, tak právě Katka ho zvládne zachytit v tom nejlepším světle.
Kateřina Skopalová a Dráček

Focení s Katkou probíhá vždy v klidu a v pohodě. Neustále se k ní vracíme, protože se nám její fotky moc líbí. Vždy nám poradí s výběrem místa, domluva i dodání fotek je rychlá a v budoucnu ji zase určitě oslovíme.
Aneta Dostálová – CHS šeltií z Duhové zahrady

 S Katkou jsme byli fotit zatím 2x, focení bylo moc příjemné a i když je to s tím mým „vlkem“ poněkud složitější, tak Katka vše s přehledem zvládla a fotky jsou perfektní 🙂 Těším se na další spolupráci.
Veronka Mazourová

Myslela jsem, že vyfotit našeho praštěného krysaříka bude nemožné. Opak je pravdou, Katka je neuvěřitelně trpělivá a šikovná… Během cca hodiny nám udělala spoustu úžasných fotek. Rozhodně se ještě někdy uvidíme. Mockrát děkujeme!
Míša, Honza a Chumlee


Kačku, velmi milou a symaptickou fotografku, můžu jen doporučit. Na focení u ní jsem byla už třikrát a pokaždé to byla zábava. Krásné fotky, super spolupráce, prostě fajnově strávený čas s ní a se psem. Takže za mě 1*.

Petra a Bruno 

Moc děkujeme za úžasné fotky našich retrívrů v jabloňovém sadu. Katka je trpělivá a focení byla zábava jak pro nás, tak i pro naše psy.

Sabina, Míša, Nicol a retrívři Rasty, Dina, Fin

Katka nás fotila zatím 2x a pokaždé překonala mé očekávání. Měla jsem obavy, že Indianka moc neposlouchá a nezvládá ještě odložení (o nějakých pózách ani nemluvím), ale Katka si se vším poradila, Induška byla naprosto v klidu a fotky jsou výstavní 🙂 Určitě to nebylo poslední focení!
Lucie Aubrechtová a Indiana

S Kačkou se vždycky spolupracuje skvěle. Velmi šikovná a talentovaná fotografka která má trpělivost i když pes zrovna nemá svůj den. Vždy spolehlivá, pečlivá a fotky od ní jsou jedny z nejkrásnějších co mám. Focení s ní určitě stojí za to zažít.
Ell Machatová a Lili

S Kačkou jsme fotili zatím 2x. Pokaždé vznikly naprosto nádherné fotky a to i přes to, že mám náladového saarloose, co se občas rozhodne vůbec nespolupracovat. Katka je velmi trpělivá a klidná, nespěchá a vyjde vstříct. U obou focení byla moc příjemná atmosféra. Kdybych měla najít alespoň nějáký ten zápor, tak je to náročnost vybírání si fotek, jelikož jsou všechny opravdu luxusní a je strašně těžké alespoň některé vyřadit a nevybrat úplně všechny 😀 Jinak musím opravdu jen a jen chválit. Focení s Katkou bych všem doporučila a sama za sebe můžu říct, že jsme určitě nefotili naposledy 🙂
Kateřina Fabiánová a Ragnar

Aria

Focení s Katkou je radost. Velmi milá, šikovná a talentovaná fotografka. Vždy nám udělala krásné fotky naší fenky Arii a také společné rodinné:). Focení se nese v příjemné atmosféře, a tak si člověk odnese vždy nejen kvalitní fotky, ale taky dobrý pocit z focení. Katka nám dělala fotky už 3x, vždy se na ni ráda obracím. Určitě se ještě potkáme.. Můžu jedině doporučit.
Andrea a Aria


Paní fotografka nás fotila již po několikáté. Je velmi milá, trpělivá a v pohodě. Vždy se na focení s ní těšíme a doufáme, že nebylo poslední.
Darina Čečelská s rodinou


Na profesionálním focení s našimi fenkami jsem byla poprvé, ale už během komunikace a domlouvání s Kačkou jsem měla dobrý pocit. Jsem jí vděčná, že první termín focení jsme mohli bez problémů přesunout kvůli špatnému počasí. Vybrala nám krásné barevné pole, které bylo jako stvořené pro focení. Výsledné fotky jsou opravdu nádherné. Moc jí děkuju a určitě budu všude doporučovat. 🙂
Tereza Matoušková

Fotili jsme spolu?

Budu moc ráda za zanechání vašich pár slov a dojmů z focení: