Reference

Co o focení se mnou říkají zákazníci? Jak se jim se mnou fotilo, co je potěšilo a co jim nesedlo? Koukněte na jejich doporučení a přidejte i svoje úplně dole na stránce ve formuláři.

Klára a Hoši z moravy
Moc jsme si focení užili. I když focení bylo náročné kvůli silnému sněhu, my jsme byli ve skvělé náladě. Super kreativita ze strany fotografky a příjemný osobní přístup ke každému psímu modelu. Za nás 10/10 a rozhodně plánujeme do budoucna nějaké to focení zas. A fotky ty jsou prostě dokonalé. Některé půjdou ve velkém na zeď, jako krásné vzpomínky.

Klára a Hoši z moravy
Michaela + Lea a Céďa
Bála jsem se, že štěně ještě focení nezvládne, ale Katka je moc šikovná a trpělivá! Fotky jsou úžasné ♥️

Michaela + Lea a Céďa
Alexandra Janssen + Indie, Nikko, Ruffian, Princ Caspian

Kačka moji domácí čtyřku fotila již několikrát. Při úplně prvním focení jsem si nebyla úplně jistá, jak dopadne. Jsem trochu introvert a potkávat nové lidi a “pracovat” s nimi je někdy složité, ale Kačka byla strašně příjemná a její jistota při polohování psů bylo pěkné ujištění, že ví, co dělá a že jí to baví. 😁 Kdykoliv jsme se poté potkaly na focení, tak jsem žádný strach neměla a věděla, že i se štěnětem a polohluchým psem si poradí!

No a pak samozřejmě nemohlo chybět focení s králíkem. Ne každý se může chlubit tím, že má profesionálně foceného králíka, že? Já ano! I se zvířátkem ne úplně typickým před kamerou si Kačka umí zahrát a vznikly z toho úžasné památky. 🤩

Vždy mě potěší, když si nás Kačka vybere jako modely, nebo když jí můžu napsat s prosbou o focení. ♥️Alexandra Janssen + Indie, Nikko, Ruffian, Princ Caspian
Koko Charlie Donut a Tereza
Paní Katka za námi přijela do Ostravy. Focení probíhalo v industriálním prostředí Vítkovic, které je velice specifické. Trochu jsem měla obavy, zda bude Charlie spolupracovat a jestli bude vůbec co fotit. Známe to všichni občas má pejsek "svou hlavu" :D Ale paní fotografka přesně věděla, kam Charlie posadit, jak jí "nasměrovat". Fotky jsou jedním slovem nádherné. Asi každého pejskaře potěší vidět toho svého miláčka na takto krásných profesionálních fotkách. Za nás s Charlie můžeme jen doporučit, pokud chcete krásné fotky svého miláčka, není se vůbec čeho obávat. Fotky jsou určené jak pro webové stánky, tak pro osobní účely. Ještě jednou moc děkujeme! :)   KOKO Charlie Donut – psí pekárna

Koko Charlie Donut a Tereza
-
Tereza Káčerková
Focení bylo za mě jedna velká hurá akce, kdy jsme se ráno domluvily na odpoledním focení v broskvových sadech (rychlá odpověď a celkově komunikace, za mě velké plus 😄). Při samotném focení jsem ocenila rady a trpělivost, jelikož pózovaní Ballua přestalo bavit asi do 10min. Mile mě překvapilo, že se mužů vyfotit i s Balluem, jelikož naše společné fotky jsou pro mě nakonec nejcennější. Avšak vybrat si z toho množství krásných fotek pár finálních byla doslova Sophiina volba. Z výsledku jsem nadšená. Paní fotografka mě utvrdila v názoru, že se jedná o nejlepší psí fotografku v Brně i širokém okolí.

Tereza Káčerková
Jana z Gingerboy & zrzoun Lars
Doporučuji jednu věc - Zaujmout pozici. Až bude fotit (jestli vašeho pejska, nebo jinou chlupatou bytost), využijte chvíle a stoupněte si tak, abyste viděli na displej Káti foťáku. Pak pochopíte, v čem je naprosto výjimečná... Fotí s neuvěřitelným citem a důrazem na přirozenost. A to, co fotí, od ní také dostanete. Z mé zkušenosti to opravdu stojí za TO.... (Pokud si ovšem přejete třeba létajícího psa, protože právě Váš pes má superschopnosti, tak to asi taky umí). Ale je z Brna. Ne snad Váš pes, ale Káťa. Což je teda velký mínus. Přála bych si, aby nám všem, byla blíž. Omluva do Brna. Díky Tobě a Tvým fotkám se z nás samodoma stala firma. Posunula si nás dál. Děkuju za všechno. Je to tak hezká a obohacující spolupráce. Důvod, proč to má smysl dál posouvat.     gingerboycz

Jana z Gingerboy & zrzoun Lars
-
Sári a Wini
Za mě jako paničku bylo focení naprosto bezchybné, není problém se domluvit na termínu, času a místo, které vždy nechám spíš na Káti, protože se vyzná skvěle. Fotky od ní úplně miluju, jediný problém je vybrat pár, protože jsou super všechny. Podle radosti, kterou měla Wini, když ji viděla na druhém focení jsem usoudila, že i jí se s Káťou více než dobře spolupracuje. To nadšení při vítáni nejde ani slovy popsat 😊. Určitě to nebylo naposledy 🥰

Sári a Wini
Eliška za Dejte nám šanci z. s.
Pro náš psí Hospic je prezentace našich svěřenců velmi důležitá. Fotky budí emoce, otvírají srdce a pomáhají těm, kteří o domov přisli, najít nový, začít znovu, jinde a lépe... Kaččiny fotky otevřely mnoho srdcí a náručí, spojily mnoho opuštěných psích duší s novými páníčky.... spolupráce letitá, vždy naprosto perfektní, Katka ochotná, milá, samostatně pracující, s trpělivostí a laskavostí... před jejím objektivem pózovalo mnoho desítek našich svěřenců, se kterými - díky jejich pohnutým životním osudům - nebyla práce jednoduchá, a přesto je výsledek vždy skvělý.... Katce patří velký dík a poklona za to, co pro nás dělá a jak svým focením bez nároku na honorář náš psí Hospic dlouhodobě podporuje...  Eliška za Dejte nám šanci z. s.
Eva Tereza Martinson
Katku nekriticky zbožňujeme! Ale teď vážně 😄 Nedávno jsme spolu fotili už podruhé. V obou případech to bylo neskutečně krásné a pohodové setkání. Katka je neuvěřitelně milá, citlivá a trpělivá a na jejích fotografiích milujeme především to, že kromě světla, detailů a atmosféry, umí zachytit i duši. Díky ní máme nádhernou památku na našeho pejska, který právě procházel poslední fází rakoviny a věděli jsme, že už s námi dlouho nebude.. Kromě dojemných a krásných snímků se Katce podařilo zachytit i neuvěřitelně silné pouto, které měl se svojí psí sestřičkou ❤ Druhé focení už bylo podstatně veselejší - s naším novým štěňátkem a jeho starším bráchou 😄 Nedovedla jsem si vůbec představit, co z toho může být, když malý celou dobu poskakoval, odmítal si sednout a neustále se vzpouzel. Výsledek nám vyrazil dech! Katka je zkrátka úžasná fotografka a fajn člověk. Už se těšíme na další focení! D ě k u j e m e ❤

Eva Tereza Martinson
Tatiana a Arnold
Bolo to moje prvé oficiálne fotenie šteňaťa so mnou a vybrala som si práve takú šikovnú osobu ako je Katka. Všetko to prebehlo hladko, žiaden stres, šteňa spolupracovalo, počasie nám prialo, vlastne to bola taká milá prechádzka lesom. Vyskúšali sme rôzne miesta, postoj, spoločné fotky, kreatívne fotky s listím, momentky. A fotky vyšli nádherne a som z nich úprimne nadšená. Z tej kopy fotiek sa nedalo vybrať len pár, musela som ich mať rovno 10. Ďakujem za nádherné jesenné fotky a teším sa na ďalšie kreatívne fotenie.

Tatiana a Arnold
Sabina, Míša, Nicol a retrívři Rasty, Dina, Fin
Moc děkujeme za úžasné fotky našich retrívrů v jabloňovém sadu. Katka je trpělivá a focení byla zábava jak pro nás, tak i pro naše psy.

Sabina, Míša, Nicol a retrívři Rasty, Dina, Fin
Dana s Jessinkou
S Kačkou jsme byly na focení mého štěnda Jessinky (3,5 měsíce) na Lesné. Spolupráce byla úžasná - byla usměvavá, ohromně trpělivá, i když ji objekt focení občas utekl ze záběru. 😄 Fotečky jsou moc krásné a moc za ně děkuji.

Dana s Jessinkou
Kateřina Skopalová a Dráček
Hrozně se mi líbí, že Katka vyjde vstříc psovi. Focení v poli plném včel s vyčůranou borderkou, která si pamatuje každé žihadlo a i tak z toho vznikly tak nádherné fotky. Focení probíhalo v úplném klidu, s dobrou náladou a smíchem při krásném západu slunka. Věřím, že kdo má trošku neposednějšího pejska, tak právě Katka ho zvládne zachytit v tom nejlepším světle.

Kateřina Skopalová a Dráček
Darina Čečelská s rodinou
Paní fotografka nás fotila již po několikáté. Je velmi milá, trpělivá a v pohodě. Vždy se na focení s ní těšíme a doufáme, že nebylo poslední.

Darina Čečelská s rodinou
Kateřina Fabiánová a Ragnar
S Kačkou jsme fotili zatím 2x. Pokaždé vznikly naprosto nádherné fotky a to i přes to, že mám náladového saarloose, co se občas rozhodne vůbec nespolupracovat. Katka je velmi trpělivá a klidná, nespěchá a vyjde vstříc. U obou focení byla moc příjemná atmosféra. Kdybych měla najít alespoň nějaký ten zápor, tak je to náročnost vybírání si fotek, jelikož jsou všechny opravdu luxusní a je strašně těžké alespoň některé vyřadit a nevybrat úplně všechny 😀 Jinak musím opravdu jen a jen chválit. Focení s Katkou bych všem doporučila a sama za sebe můžu říct, že jsme určitě nefotili naposledy :-)

Kateřina Fabiánová a Ragnar
Zita a Wuffi, Zuzanka a Honey
S Katkou jsem fotila 2x a pokaždé předčila moje očekávání. Milá, trpělivá a k tomu profesionálka. Všechny fotky jsou tak pěkné, že je téměř nemožné si nevybrat všechny :) Katku doporučuji a těším se na další focení.

Zita a Wuffi, Zuzanka a Honey
Martina a David Ingrovi
Na focení byl manžel a i když to bylo náročné, fotky jsou nádherné. Manžel byl spokojený s přístupem i s focením a výsledek je nádherný. Z rodiny zazněly hlasy kritiky proč si vůbec nechat pejsky fotit, ale jsou pro nás členové naší smečky a už se těším, jak budou fotky na zdi v naší nové ložnici :) Děkujeme moc :-*

Martina a David Ingrovi
Lucie Aubrechtová a Indiana
Katka nás fotila zatím 2x a pokaždé překonala mé očekávání. Měla jsem obavy, že Indianka moc neposlouchá a nezvládá ještě odložení (o nějakých pózách ani nemluvím), ale Katka si se vším poradila, Induška byla naprosto v klidu a fotky jsou výstavní :) Určitě to nebylo poslední focení!

Lucie Aubrechtová a Indiana
Libuše Kolinská a Terrinka, Fíbí a Nelinka
Slečna Katka fotila naše mopsí holky loni a letos znovu. Focení bylo pro Mopsí sraz v Brně a fotky jako vždy vydařené. Slečna Katka je nejen profesionální, ale také moc milá a trpělivá. Což opravdu oceňujeme. My ji děkujeme, že nám pomáhá dotvořit pohodovou atmosféru na Mopsím srazu v Brně, kde měla fotokoutek. Každý kdo si nechal svého pejska vyfotit byl nadšen. Ač zájemců bylo spoustu a byl to jistě náročný den, tak slečna Katka byla perfektní a my se příští rok těšíme znovu.

Libuše Kolinská a Terrinka, Fíbí a Nelinka
Aneta Dostálová – CHS šeltií z Duhové zahrady
Focení s Katkou probíhá vždy v klidu a v pohodě. Neustále se k ní vracíme, protože se nám její fotky moc líbí. Vždy nám poradí s výběrem místa, domluva i dodání fotek je rychlá a v budoucnu ji zase určitě oslovíme.

Aneta Dostálová – CHS šeltií z Duhové zahrady
Dominik Kříž a Méďa
Před focením jsme byli oba dost nervózní, ale myslím, že jsme si to ve finále užili my i pejsek. Méďa vypadal celou dobu v klidu, nestresoval se a to je hlavní. Slečna měla skvělý přístup a fotky jsou jedna báseň. Můžu jen doporučit a určitě o ní řekneme všem našim známým.

Dominik Kříž a Méďa
Markéta Musilová a Méďa
Se slečnou Katkou jsme fotili poprvé. Celkově to bylo naše první focení takhle s pejskem, kterého máme adoptovaného na dálku z útulku a myslím, že určitě nebylo poslední. Líbila se nám její práce, kterou jsme měli možnost vidět z předchozích akcí, na kterých jsme se potkali. Kromě toho, že je slečna Katka opravdový profík s foťákem, má ten správný cit k pejskům i lidem. Focení jsme si moc užili a musím říct, že fotky, které nám zaslala se nám moc líbily i před finální úpravou, natož pak po ní. :) Můžeme tedy jen a jen doporučit.

Markéta Musilová a Méďa
Barbora a Deli
Na profesionálním psím focení jsem byla poprvé s musím říct, že naprosto skvělá práce. Moji fenku to zrovna moc nebavilo, ale paní fotografka si uměla poradit a vyšly z toho moc pěkné fotky. Navíc velmi oceňuji i ochotu dovézt nás na místo focení, protože jsem měla zrovna rozbité auto. Moc děkuji :)

Barbora a Deli
Míša, Honza a Chumlee
Myslela jsem, že vyfotit našeho praštěného krysaříka bude nemožné. Opak je pravdou, Katka je neuvěřitelně trpělivá a šikovná… Během cca hodiny nám udělala spoustu úžasných fotek. Rozhodně se ještě někdy uvidíme. Mockrát děkujeme!

Míša, Honza a Chumlee
Johana Fojtíková, CHS Spanilá Jolanta
S Katkou spolupracuji již několik let a jsem ráda pokaždé když se sejdeme. Jednak, a to je velmi důležité je příjemná společnost, trpělivá, psy (zvířata) miluje a to je na výsledcích focení opravdu cítit. Pokaždé znovu žasnu nad výsledky, které jsou precizní a vkusné. Fotily se už tři vrhy vzácných Pikardských ohařů a tento francouzský klenot v jejím zpracování opravdu zazáří. Tyto fotografie jsou nejen pro mě jako chovatele ale i pro nové majitele vzpomínkou na tohle krásné období, které tak rychle uteče. Ještě jednou děkuji a těším se na další pokračování 🙂

Johana Fojtíková, CHS Spanilá Jolanta
Veronka Mazourová
S Katkou jsme byli fotit zatím 2x, focení bylo moc příjemné a i když je to s tím mým „vlkem“ poněkud složitější, tak Katka vše s přehledem zvládla a fotky jsou perfektní :) Těším se na další spolupráci.

Veronka Mazourová
Sandra a Buddy
Kačka je fotografka srdcem i duší . Umí zachytit každý okamžik, má vřelý přístup, smysl pro detail, prostě je v tomto oboru naprosto perfektní . Fotili jsme zatím 2x a jediná nevýhoda byla to, že si myslíte, že budete mít 10 krásných fotek a najednou jich máte tolik, že nevíte, kterou vybrat . Za vše moc děkujeme a dokud tu s námi Buddýsek bude, každoročně se již tradičně na Vánoční focení vrátíme .

Sandra a Buddy
Tereza Matoušková
Na profesionálním focení s našimi fenkami jsem byla poprvé, ale už během komunikace a domlouvání s Kačkou jsem měla dobrý pocit. Jsem jí vděčná, že první termín focení jsme mohli bez problémů přesunout kvůli špatnému počasí. Vybrala nám krásné barevné pole, které bylo jako stvořené pro focení. Výsledné fotky jsou opravdu nádherné. Moc jí děkuju a určitě budu všude doporučovat. :)

Tereza Matoušková
Ell Machatová a Lili
S Kačkou se vždycky spolupracuje skvěle. Velmi šikovná a talentovaná fotografka která má trpělivost i když pes zrovna nemá svůj den. Vždy spolehlivá, pečlivá a fotky od ní jsou jedny z nejkrásnějších co mám. Focení s ní určitě stojí za to zažít.

Ell Machatová a Lili
Eva Lorencová
S paní Mráčkovou jsme se fotili dvakrát a jsem nesmírně ráda, že jsem do toho šla. Profesionální fotečky, neskutečně přátelský přístup k naší psí holčičce, která ne vždycky spolupracovala. Máme fotky z parku a makového pole a i když už s námi naše Justýnka není, tak při pohledu na její fotky vlastně pořád je. Děkujeme.

Eva Lorencová
Ivana s Susie
Katka je úžasná fotografka, která nádherně zachytí i naprosto nedisciplinovaného volnomyšlenkáře jako je chrt 🌹

Ivana s Susie
Alice Jirásková
S Katkou jsem vyhrála focení v soutěži Purina a musím říct, že jsem byla velmi potěšená s přístupem, domluvou i délkou focení. Vyzkoušely jsme několik míst, fotky v pohybu i postoji, mohla jsem říct své nápady. A jako bonus bylo, že se nám zrovna podařilo chytit zasněžené Brno :)

Alice Jirásková
Petra a Bruno
Kačku, velmi milou a sympatickou fotografku, můžu jen doporučit. Na focení u ní jsem byla už třikrát a pokaždé to byla zábava. Krásné fotky, super spolupráce, prostě fajnově strávený čas s ní a se psem. Takže za mě 1*.

Petra a Bruno
B. Váňová
Katku jsem zpovzdálí sledovala už nějakou dobu, její práce se mi velmi líbila. Nedávno jsem spolu měly premiéru. Vřele doporučuji, byla jsem maximálně spokojena! Katka splňuje vše, co od dobrého fotografa očekávám – je milá, trpělivá, poradí si i s problémovějším chováním foceného psa, no a na závěr to nejdůležitější – fotky jsou pohádkově krásné! Těším se na další společné focení :)

B. Váňová
Veronika Pecáková
Focení bylo skvělé, hlavně jsme rádi, že kromě psů vyfotí Kateřina i jiné zvířata, v našem případě potkana. Dlouho jsme někoho takového sháněli. Také vyfotí cokoli co vás napadne, a nechybí ani nějaké ty momentky…

Veronika Pecáková
Kristýna Bušová a Maryn
S Katkou jsem se už párkrát potkala a je velmi sympatická. Kolem ní je pohodová a klidná atmosféra, což je při focení psů dost potřeba. Dobře se s ní domlouvá a snaží se splnit všechna možná přání, co se focení týká. Líbí se mi, že rozšiřuje svoje dovednosti a účastní se různých kurzů, zaměřených na focení psů. Její práce se mi vždy velmi líbila a líbí. V průběhu focení si Maryn udělala výlet po rozkvetlém poli, takže jsme museli chvilku čekat až se má psí madam vrátí a i z toho vznikla nečekaná fotka. Je fajn, že je Katka pohotová a umí využít i nečekané situace. Je vidět, že ji focení baví a to je moc dobře. Za mě jedna z nejlepších psích fotografek v Brně a okolí 🙂

Kristýna Bušová a Maryn
Zdenka Jantošovičová
S Kačkou jsem poprvé fotila v 2014 v Brně na Stránské skále, byla to taková vycházka s bonusem, jenž byly fotky. Už před těmi pár lety byla Kačka usměvavá veselá holka, která měla zálibu ve focení a taky jsme si to patřičně užili. Jelikož se moje chlupatá banda od té doby rozrostla, využila sem možnosti focení v Brně na výstavišti, abych nemusela složitě cestovat. Opět mě přivítala ta samá veselá slečna s dělem na krku. Focení jsme si opět náležitě užily, i když ta naše banda absolutně nespolupracovala. Kačka je ale trpělivé děvče, se psy to umí a z výsledku sem byla naprosto nadšená. Rozhodně nefotíme naposledy a Kačce přeji, aby ji ten úsměv neopustil, až se zase objevíme před objektivem :)

Zdenka Jantošovičová
Anna S. Koprivova
Na focení s paní fotografkou jsme se moc těšili! Děkujeme za krásné fotky naší Luničky, která ikdyž ani chvilku neposeděla, tak máme parádní ostré fotky ♥️ Fotky předčily očekávání a budeme se těšit někdy příště :)

Anna S. Koprivova
Dáša a Dasťa
Využila jsem takové rychlonabídky na focení na Cacibu. Ne, že bychom se tam vystavovali, ale šli jsme se tam s Dasťou podívat. Líbil se mi přístup paní Mráčkové, který jsem vlastně chtěla taky tak trošku prověřit. Proto jsem se rozhodla pro další focení, tentokrát v létě a v přírodě.

Dáša a Dasťa
Andrea a Aria
Focení s Katkou je radost. Velmi milá, šikovná a talentovaná fotografka. Vždy nám udělala krásné fotky naší fenky Arii a také společné rodinné:). Focení se nese v příjemné atmosféře, a tak si člověk odnese vždy nejen kvalitní fotky, ale taky dobrý pocit z focení. Katka nám dělala fotky už 3x, vždy se na ni ráda obracím. Určitě se ještě potkáme. Můžu jedině doporučit.

Andrea a Aria
Šárka Bušová a Gaia, štěně lagotto romagnolo
Šlo už o moje druhé focení se slečnou Kateřinou, takže jsem naprosto věděla, do čeho jdu! Bylo mi jasné, že fotit střelené štěně lagottka nebude jen tak, ale Kateřina je nesmírně trpělivá osoba, bylo jasné, že to zvládne… A zvládla to naprosto úžasně, překvapilo mne z kolika fotek té mojí neposedné holky budu vybírat…nádhera! A taky jsme se u toho běhání po lese od srdce zasmály. Prostě příjemná procházka lesem, povídání a jako bonus 17 super fotek … Navíc oceňuji, že mi ještě Kateřina vyšla vstříc s termínem, protože jsem se ozvala opravdu na poslední chvíli … čas tak rychle běží a štěňátka tak rychle rostou! Ještě jednou děkuji a všem focení upřímně doporučuji!

Šárka Bušová a Gaia, štěně lagotto romagnolo

Fotili jsme spolu?

Budu moc ráda za zanechání vašich pár slov a dojmů z focení: