Reference

 

Hrozně se mi líbí, že Katka vyjde vstříc psovi. Focení v poli plném včel s vyčůranou borderkou, která si pamatuje každé žihadlo a i tak z toho vznikly tak nádherné fotky. Focení probíhalo v úplném klidu, s dobrou náladou a smíchem při krásném západu slunka. Věřím, že kdo má trošku neposednějšího pejska, tak právě Katka ho zvládne zachytit v tom nejlepším světle.
Kateřina Skopalová a Dráček

Focení s Katkou probíhá vždy v klidu a v pohodě. Neustále se k ní vracíme, protože se nám její fotky moc líbí. Vždy nám poradí s výběrem místa, domluva i dodání fotek je rychlá a v budoucnu ji zase určitě oslovíme.
Aneta Dostálová – CHS šeltií z Duhové zahrady

 S Katkou jsme byli fotit zatím 2x, focení bylo moc příjemné a i když je to s tím mým „vlkem“ poněkud složitější, tak Katka vše s přehledem zvládla a fotky jsou perfektní 🙂 Těším se na další spolupráci.
Veronka Mazourová

Myslela jsem, že vyfotit našeho praštěného krysaříka bude nemožné. Opak je pravdou, Katka je neuvěřitelně trpělivá a šikovná… Během cca hodiny nám udělala spoustu úžasných fotek. Rozhodně se ještě někdy uvidíme. Mockrát děkujeme!
Míša, Honza a Chumlee


Kačku, velmi milou a symaptickou fotografku, můžu jen doporučit. Na focení u ní jsem byla už třikrát a pokaždé to byla zábava. Krásné fotky, super spolupráce, prostě fajnově strávený čas s ní a se psem. Takže za mě 1*.

Petra a Bruno 

Moc děkujeme za úžasné fotky našich retrívrů v jabloňovém sadu. Katka je trpělivá a focení byla zábava jak pro nás, tak i pro naše psy.

Sabina, Míša, Nicol a retrívři Rasty, Dina, Fin

Katka nás fotila zatím 2x a pokaždé překonala mé očekávání. Měla jsem obavy, že Indianka moc neposlouchá a nezvládá ještě odložení (o nějakých pózách ani nemluvím), ale Katka si se vším poradila, Induška byla naprosto v klidu a fotky jsou výstavní 🙂 Určitě to nebylo poslední focení!
Lucie Aubrechtová a Indiana

S Kačkou se vždycky spolupracuje skvěle. Velmi šikovná a talentovaná fotografka která má trpělivost i když pes zrovna nemá svůj den. Vždy spolehlivá, pečlivá a fotky od ní jsou jedny z nejkrásnějších co mám. Focení s ní určitě stojí za to zažít.
Ell Machatová a Lili

 

 

Fotili jsme spolu?

Budu moc ráda za zanechání vašich pár slov a dojmů z focení: