Zaměřuji se výhradně na fotografování domácích mazlíčků a drobných produktů pro domácí mazlíčky. Nafocení svatby či společenských akcí se ode mne bohužel nedočkáte.

Nabízím tyto typy focení:

 

KLASICKÉ FOCENÍ DOMÁCÍCH MAZLÍČKŮ V EXTERIÉRU

Vyfotím vašeho pejska, kočičku, ježečka, králíčka nebo jiného domácího mazlíčka v přirozeném venkovním prostředí. Pokud se jedná například o drobného tvora co nechodí ven, je možné přijet i za vámi domů. Vyfotit můžeme samotné portréty, společné fotky s vámi, výstavní postoje pro chovatelské stanice a cokoliv dalšího se vám bude líbit 🙂 Fotí se ve většině případů venku v přírodě na místě dle domluvy a focení obvykle trvá 1-3 hodiny. Focení je možné nezávisle na ročním období s přihlédnutím k aktuálnímu počasí.

 

JARNÍ ROZKVETLÉ FOCENÍ

Každoročně fotím na jaře fotky v rozkvetlých lokalitách jako jsou broskvoňové sady, jabloňové sady, vlčí mák, rudý jetel, slunečnice atp. Toto focení je obvykle jedno z nejoblíbenějších a předběžné rezervace na něj mám i rok předem. Na rozkvetlé focení je možné se s předstihem předběžně objednat (a velmi to v případě zájmu doporučuji, prootže pak už jen doplňuji případná volná místa), ale nedokáži vám bohužel dopředu říci přesné datum focení (maximálně cca odhad 14 dnů), přesný termín píšu až jak to vykvete, takže je to pak většinou hurá akce a je nutné být alespoň trošku časově flexibilní.

 

FOCENÍ S HOLI BARVAMI

Holi barvy jsou nezávadné práškové barvy (kukuřičný škrob a potravinářské barvivo) se kterými se dá užít spousty zábavy 🙂 Focení s Holi barvami probíhá venku a je nutné počítat s tím, že z něj odejdete pravděpodobně pěkně barevní 🙂 Barvy na focení zajístím (10 sáčků holi barev), není třeba se o nic starat, jen je nutné při objednání Holi focení uhradit 500 Kč předem převodem na můj ůčet.
Pokud chcete vyfotit i klasické nebarevné fotky, je to možné před začátkem barevného focení, nezapomeňte mne na to prosím upozornit.
S barvami není možné fotit za deště.

 

PRODUKTOVÉ FOCENÍ

Nafotím vaše výrobky a prodávané produkty v poutavém prostředí nebo přímo na psích modelech. K focení občas využiji i pejsky hledající domov z projektu Adoptuj mě, kterým tímto společně pomáháme zviditelnit se 🙂

 

FOTOKOUTEK NA PSÍCH AKCÍCH

Přijedu na vaši akci s předem vymyšleným tématickým fotokoutkem. Kontaktujte mne prosím s podrobnostmi o akci.

 

PROJEKT ADOPTUJ MĚ

Pro Dejte nám šanci o.s., Útulekjinaz z.s., Pudl v nouzi, Azyl Dej pac z.s. a jednotlivé soukromé „dočaskáře“ fotím zdarma pejsky hledající nové pánečky. Ráda pomohu i jinde, takže pokud víte o nějakém stvoření, kterému by mohly pomoct nové fotky k nalezení láskyplného domova, ozvěte se mi! Ráda nafotím pejsky v útulcích, dočaskách a podobně v Brně a okolí.

Kvalitní fotky výrazně zvyšují šanci pejskům najít tolik potřebný nový domov a proto ráda pomůžu a zdarma nafotím pejsky v nouzi v různých dočaskách, sdruženích či útulcích

  • Výsledkem jsou minimálně 3 finálně vyretušované fotky pejska s mým podpisem (případně i s dodaným logem organizace – dle domluvy)
  • Jedná se pouze o focení v rámci Brna (pro nafocení jednotlivých pejsků) či blízkého okolí Brna (v případě focení více pejsků pro organizace a útulky)
  • Nabídka neplatí pro pejsky majitelů, kteří se jich chtějí (musí) vzdát – v tomto případě nafotím (v rámci Brna) fotky za symbolický poplatek 250 Kč, což obnáší minimálně 3 upravené fotky každého pejska s mým podpisem vhodné například pro inzeráty
  • Cena: ZDARMA

 

 

TFP FOCENÍ
   • Čas od času hledám pro vlastní projekty, oživení svého portfólia nebo produktová focení vhodné zvířecí miláčky, kteří mi zapózují
   • Za focení TFP se neplatí, za propůjčení modela (modelky) a váš čas získáte minimálně 3 ks finálně vyretušovaných fotografií s mým podpisem zdarma
   • Co z toho mám já? Fotky pro zpestření portfólia, svoji propagaci, produktové fotky pro prezentaci výrobce, fotky pro komerční použití a také nové zkušenosti, vyzkoušení nové techniky nebo místa
   • Pokud se nejedná o Brno, je nutné připočítat dopravné 7 Kč/km za cestu tam i zpět (počítáno z Brna-severu, přesnou částku vám pošlu ihned po domluvení lokality focení)
   • Cena: ZDARMA
    Aktuální témata pro TFP
   • Odpočinek v hamace – máte pěknou barevnou hamaku a pejska co v ní nemá problém usnout? Hned jsem u vás s foťákem 😉
   • Triky – umí vás pes (vaši psi) nějaký speciální trik co se jen tak nevidí? Například objímání, dva psi co si dají navzájem pusu …
   • Party u bazénu – máte doma pěkný velký bazén (ideálně vestavěný v zemi) a pejska co se rád válí na lehátku, odpočívá v nafukovacím kruhu nebo zvládne nasazené sluneční brýle? Tak super, ráda tenhle vodní relax nafotím 😉 Může být i víc pejsků. (pouze letní měsíce)
   • Peřinový norník – pejsek co rád spí v peřinách a je reálné ho při tom vyfotit (vyčuhující hlava z pod peřiny atp.). Nutný světlý interiér a hodně světla (ideální v jarních a letních měsících)
   • Méně častý domácí mazlíček nebo domácí šelma – cokoliv co dokáže chvíli vydržet venku na místě a není to pes nebo kůň (například fretka, králík, želva, liška, …) – podmínkou je focení venku v rámci Brna (drobné zvířátka mohu vyfotit i u vás doma na malém bílém pozadí)
   • Mláďátka domácího mazlíčka (vše kromě štěňátek a ježečků – koťátka, králíčci…) – focení cca v týdnu, čtrnácti dnech po narození (promyslete prosím předem, zda to nebude maminku mláďat příliš stresovat)
   • Jiný zajímavý nápad či velmi zajímavá lokalita (přístup do levandulového pole, rozkvetlého třešňového sadu, …). Ozvěte se a třeba se domluvíme.

 

 

Pro další podrobnosti a domluvení termínu mne neváhejte kontaktovat na emailu katerina@mrackova.com nebo jakoukoliv jinou cestou.