Nabídka

Fotografování psů i jiných domácích mazlíčků

Chcete si uchovat pestrobarevné vzpomínky s vaším nejlepším parťákem nebo celou smečkou? Vyfotím vašeho pejska, kočičku, ježečka, králíčka nebo jiného domácího mazlíčka v přirozeném venkovním prostředí. Pokud se jedná například o drobného tvora nebo štěňátka která nechodí ven, je možné přijet i za vámi domů.

Vyfotit můžeme samotné portréty, společné fotky s vámi, výstavní postoje pro chovatelské stanice, fotky s holi barvami, fotky s produkty na sociální sítě vaší psí celebrity a cokoliv dalšího se vám bude líbit :)

Fotí se ve většině případů venku v přírodě na místě dle domluvy a focení obvykle trvá 1-3 hodiny. Focení je možné nezávisle na ročním období s přihlédnutím k aktuálnímu počasí.


Produktové focení

Nafotím vaše výrobky a prodávané produkty v poutavém prostředí nebo přímo na psích modelech. Po naši vzájemné domluvě můžeme produkty fotit i s pejsky k adopci, kterým tímto společně pomáháme zviditelnit se :)

Fotím zejména produkty pro psy pro sociální sítě nebo weby, ale už jsem měla fotku i na billboardu, letáčcích, krytu na telefon, plackách, v časopisech, kalendářích atp.

Menší předměty mohu vyfotit i klasicky na bílém pozadí nebo jako otočnou 360° fotografii.


Videoprezentace

Připravuji pro vás možnost zaznamenávání pohyblivých obrázků z klasického focení i natáčení produktů.


Kurzy fotografování

Aktuálně připravuji kurzy pro začínající i pokročilejší fotografy se zaměřením na domácí mazlíčky. V první fázi spustím individuální kurzy na focení a později plánuji i různé hromadné tématické kurzy.


Charitativní focení k adopci

Kvalitní fotky výrazně zvyšují šanci pejskům najít tolik potřebný nový domov (či už virtuální nebo reálný) a proto se ráda zapojuji a pomáhám svým focením zdarma pejskům v nouzi v různých dočaskách, sdruženích či útulcích v Brně a okolí.

Tohle focení mi hodně přirostlo k srdci a před foťákem mi stálo již nepočítaně mazlíčků k adopci.

Za dlouhodobou spolupráci moc děkuji hlavně Elišce z Dejte nám šanci z.s., kde jsem pejsky začala fotit už v počátcích mého focení někdy v roce 2016 a taky síti soukromých dočaskářů či dočaskářů pod různými spolky, se kterými jsme toho společně už něco nafotili a snad i pomohli k umístění pejsků do nových rodin :)


TFP focení

Čas od času hledám pro vlastní projekty, oživení svého portfolia nebo produktová focení vhodné šikovné zvířecí miláčky, kteří mi zapózují.

Za focení TFP se neplatí, za propůjčení modela (modelky) a váš čas získáte minimálně 3 ks finálně vyretušovaných fotografií zdarma (obvykle více).

Co z toho mám já? Fotky pro zpestření portfolia, svoji propagaci, produktové fotky pro prezentaci výrobce, fotky pro komerční použití a také nové zkušenosti, vyzkoušení nové techniky nebo místa.

TFP focení probíhá až na domluvené výjimky pouze v Brně.

Pro přihlášení svého mazlíčka jako modela se prosím přidejte na facebooku do této skupiny: https://www.facebook.com/groups/tfpmrackovafoto


 

Ceník

PLAN - PRICE

Description

Mini balíček

5 fotografií

2600 Kč 

Vlastní výběr fotografií z náhledů

Každá další fotka nad rámec balíčku 400 Kč

Procházka přírodou nebo městem (cca 1-3h)

Fotografie pro osobní nebo nekomerční použití

Cestovné mimo Brno 7 Kč/km

Základní balíček

10 fotografií

5000 Kč 

Vlastní výběr fotografií z náhledů

Každá další fotka nad rámec balíčku 400 Kč

Procházka přírodou nebo městem (cca 1-3h)

Fotografie pro osobní nebo nekomerční použití

Cestovné mimo Brno 7 Kč/km

Prémiový balíček

15 fotografií

6500 Kč 

Vlastní výběr fotografií z náhledů

Každá další fotka nad rámec balíčku 400 Kč

Procházka přírodou nebo městem (cca 1-4h)

Fotografie pro osobní nebo nekomerční použití

Cestovné mimo Brno 7 Kč/km

Produktové fotografie

od 200 Kč 

/fotografie

Focení produktů pro domácí mazlíčky

Fotky se psími modely, produktové fotky na bílém pozadí, samotné produkty v přírodě...

Cena dle typu fotek, množství a použití

Cestovné mimo Brno 7 Kč/km

Pricing Table Plugin

Sleva pro vracející se zákazníky

Sleva na focení domácích mazlíčků 10% proti aktuálnímu ceníku od druhého focení. Sleva bude odečtena při vystavení faktury.

Rezervujte si focení:

Vyplňte prosím formulář níže a ozvu se Vám zpět s domluvou termínu focení.