Zaměřuji se výhradně na fotografování domácích mazlíčků, nafocení svatby či společenských akcí se ode mne bohužel nedočkáte.
Fotografické služby Vám mohu nabídnout v těchto žánrech:

PORTRÉTNÍ FOCENÍ DOMÁCÍCH MAZLÍČKŮ

Vyfotím vašeho pejska, kočičku, ježečka, králíčka nebo jiného domácího mazlíčka. Vyfotit můžeme samotné portréty, společné fotky s vámi, výstavní postoje pro chovatelské stanice a cokoliv dalšího se vám bude líbit 🙂

FOCENÍ VRHU, ZVÍŘECÍ NEWBORN
 • Přijedu k vám domů s mini-ateliérem (skládací konstrukce na pozadí, omyvatelné pozadí, blesk, případně rekvizity – není příliš náročné na prostor) nebo vyfotíme štěňátka třeba u vás na zahradě či na jiném pěkném místě (u starších, co už můžou ven)
 • TFP varinata: Pro rozšíření portfolia nafotím vrh koťátek, králíčků, fretek či jiných mláďátek (kromě štěňátek) zdarma! Podmínka je focení ve věku cca 1 až 4 týdny a lokalita Brno.

PROJEKT ADOPTUJ MĚ

Pro Dejte nám šanci o.s. a soukromé „dočaskáře“ fotím zdarma pejsky hledající nové pánečky. Ráda pomohu i jinde, takže pokud víte o nějakém stvoření, kterému by mohly pomoct nové fotky k nalezení láskyplného domova, ozvěte se mi! Ráda nafotím pejsky v útulcích, dočaskách a podobně v Brně a okolí.

Kvalitní fotky výrazně zvyšují šanci pejskům najít tolik potřebný nový domov a proto ráda pomůžu a zdarma nafotím pejsky v nouzi v různých dočaskách, sdruženích či útulcích

 • Výsledkem budou minimálně 3 finálně vyretušované fotky pejska s mým podpisem (případně i s dodaným logem organizace – dle domluvy)
 • Jedná se pouze o focení v rámci Brna (pro nafocení jednotlivých pejsků) či blízkého okolí Brna (v případě focení více pejsků pro organizace a útulky)
 • Nabídka neplatí pro pejsky majitelů, kteří se jich chtějí (musí) vzdát – v tomto případě nafotím (v rámci Brna) fotky za symbolický poplatek 250 Kč, což obnáší minimálně 3 upravené fotky každého pejska s mým podpisem vhodné například pro inzeráty
 • Cena: ZDARMA

FOTOKOUTEK NA PSÍCH AKCÍCH

Přijedu na vaši akci s předem vymyšleným tématickým fotokoutkem.

PRODUKTOVÉ FOTKY

Nafotím vaše výrobky a prodávané produkty v poutavém prostředí nebo přímo na psích modelech. Buď můžu pro focení využít ostřílené psí modely a modelky nebo můžeme produkty vyfotit i na pejscích hledajících domov z projektu Adoptuj mě, kterým takovýmto produktovým focením společně pomáháme zviditelnit se 🙂

TFP
 • Čas od času hledám pro vlastní projekty či oživení svého portfólia vhodné zvířecí miláčky, kteří mi zapózují
 • Za focení TFP se neplatí, za propůjčení modela (modelky) a váš čas získáte minimálně 5 ks finálně vyretušovaných fotografií s mým podpisem zdarma
 • Co z toho mám já? Fotky pro zpestření portfólia, svoji propagaci, nové zkušenosti, vyzkoušení nové techniky či místa (fotky nikde bez vašeho vědomí neprodávám, slouží pouze pro moji prezentaci)
 • Pokud se nejedná o Brno, je nutné připočítat dopravné 7 Kč/km za cestu tam i zpět (počítáno z Brna-severu, přesnou částku vám pošlu ihned po domluvení lokality focení)
 • Cena: ZDARMA
  Aktuální témata pro TFP
 • Domácí mazlíček nebo domácí šelma – cokoliv co dokáže chvíli vydržet venku na místě a není to pes nebo kůň (například fretka, králík, želva, liška, …) – podmínkou je focení venku v rámci Brna
 • Mláďátka domácího mazlíčka (vše kromě štěňátek a ježečků – koťátka, králíčci…) – focení cca v týdnu, čtrnácti dnech po narození (promyslete prosím předem, zda to nebude maminku mláďat příliš stresovat)
 • Jiný zajímavý nápad či velmi zajímavá lokalita (přístup do levandulového pole, rozkvetlého třešňového sadu, …). Ozvěte se a třeba se domluvíme.

Pro další podrobnosti a domluvení termínu mne neváhejte kontaktovat na emailu katerina@mrackova.com nebo jakoukoliv jinou cestou.