CO FOTÍM?

JAKÉ TYPY FOCENÍ SI U MNE MŮŽETE DOMLUVIT

Zaměřuji se výhradně na fotografování domácích mazlíčků a drobných produktů pro domácí mazlíčky. Nafocení svatby či společenských akcí se ode mne bohužel nedočkáte.

Nabízím tyto typy focení:

KLASICKÉ FOCENÍ DOMÁCÍCH MAZLÍČKŮ V EXTERIÉRU

Vyfotím vašeho pejska, kočičku, ježečka, králíčka nebo jiného domácího mazlíčka v přirozeném venkovním prostředí. Pokud se jedná například o drobného tvora co nechodí ven, je možné přijet i za vámi domů. Vyfotit můžeme samotné portréty, společné fotky s vámi, výstavní postoje pro chovatelské stanice a cokoliv dalšího se vám bude líbit :) Fotí se ve většině případů venku v přírodě na místě dle domluvy a focení obvykle trvá 1-3 hodiny. Focení je možné nezávisle na ročním období s přihlédnutím k aktuálnímu počasí.

FOCENÍ VE MĚSTĚ

Na focení je možné vyrazit i do ulic Brna, kde se dá využít různých světel, výloh, zajímavých zákoutí nebo třeba známých brněnských míst. Před vánoci je možné využít i výrazné vánoční osvětlení.

Toto focení není vhodné pro plaché pejsky, ale spíše psy zvyklé na městský ruch a více lidí.

 

JARNÍ ROZKVETLÉ FOCENÍ

Každoročně fotím na jaře fotky v rozkvetlých lokalitách jako jsou broskvoňové sady, jabloňové sady, vlčí mák, rudý jetel, slunečnice atp. Toto focení je obvykle jedno z nejoblíbenějších a předběžné rezervace na něj mám i rok předem. Na rozkvetlé focení je možné se s předstihem předběžně objednat (a velmi to v případě zájmu doporučuji, protože pak už jen doplňuji případná volná místa), ale nedokáži vám bohužel dopředu říci přesné datum focení (maximálně cca odhad 14 dnů), přesný termín píšu až jak to vykvete, takže je to pak většinou hurá akce a je nutné být alespoň trošku časově flexibilní. 

FOCENÍ S HOLI BARVAMI

Holi barvy jsou nezávadné práškové barvy (kukuřičný škrob a potravinářské barvivo) se kterými se dá užít spousty zábavy :) Focení s Holi barvami probíhá venku a je nutné počítat s tím, že z něj odejdete pravděpodobně pěkně barevní :) Barvy na focení zajistím (10 sáčků holi barev), není třeba se o nic starat, jen je nutné při objednání Holi focení uhradit 200 Kč předem převodem na můj účet.
Pokud chcete vyfotit i klasické nebarevné fotky, je to možné před začátkem barevného focení, nezapomeňte mne na to prosím upozornit.
S barvami není možné fotit za deště.

PRODUKTOVÉ FOCENÍ

Nafotím vaše výrobky a prodávané produkty v poutavém prostředí nebo přímo na psích modelech. K focení občas využiji i pejsky hledající domov z projektu Adoptuj mě, kterým tímto společně pomáháme zviditelnit se :)
Fotím zejména psí produkty pro sociální sítě nebo weby, ale už jsem měla fotku i na billboardu, krytu na telefon, plackách, v časopisech, kalendářích atp. Vyfotit mohu menší předměty i na bílém pozadí pro eshopy.

360° FOTOGRAFIE

Drobné produkty lze nafotit z mnoha úhlů a vytvořit tak 360° otočné fotky. Takovéto fotky skvěle oživí web i nabídku e-shopu a zákazníci si můžou produkty prohlédnout ze všech stran. Ubude vratek a přibude nadšených zákazníků, kteří už nekupují zajíce v pytli.

PROJEKT ADOPTUJ MĚ

Kvalitní fotky výrazně zvyšují šanci pejskům najít tolik potřebný nový domov a proto ráda pomůžu a zdarma nafotím pejsky v nouzi v různých dočaskách, sdruženích či útulcích v Brně a okolí.

Dlouhodobě spolupracuji s Dejte nám šanci o.s., Útulekjinaz z.s., Pudl v nouzi, Azyl Dej pac z.s. a různými soukromými “dočaskáři“, ale ráda pomohu i jinde, takže pokud víte o nějakém stvoření, kterému by mohly pomoct nové fotky k nalezení láskyplného domova, ozvěte se mi!

 

  • Výsledkem focení jsou minimálně 3 finálně vyretušované fotky pejska s mým podpisem
  • Jedná se pouze o focení v rámci Brna (pro nafocení jednotlivých pejsků) či blízkého okolí Brna (v případě focení více pejsků pro organizace a útulky)
  • Nabídka neplatí pro pejsky majitelů, kteří se jich chtějí (musí) vzdát – v tomto případě nafotím (v rámci Brna) fotky za symbolický poplatek 250 Kč, což obnáší minimálně 3 upravené fotky každého pejska s mým podpisem vhodné například pro inzeráty
  • Cena: ZDARMA

TFP FOCENÍ

Čas od času hledám pro vlastní projekty, oživení svého portfólia nebo produktová focení vhodné zvířecí miláčky, kteří mi zapózují.

Za focení TFP se neplatí, za propůjčení modela (modelky) a váš čas získáte minimálně 3 ks finálně vyretušovaných fotografií s mým podpisem zdarma (obvykle více).

Co z toho mám já? Fotky pro zpestření portfólia, svoji propagaci, produktové fotky pro prezentaci výrobce, fotky pro komerční použití a také nové zkušenosti, vyzkoušení nové techniky nebo místa.

TFP focení probíhá až na domluvené výjimky pouze v Brně.

Cena: ZDARMA