Lokality na focení

Vyrazit na focení můžeme i do parku u vašeho bydliště nebo na nějaké jiné vaše oblíbené místo. Budu moc ráda za tip a ukázání nějakého nového zákoutí Brna :) Pokud ale nemáte nic speciálního vymyšlené, tady jsou moje tipy na místa, kam ráda chodím fotit.

HÁDY

Les, louka nebo jezírko s rákosím, dá se tady fotit prakticky celý rok i za horšího počasí. Když je hezky, můžeme využít krásných západů na louce s výhledem na Brno. Les je veliký a lidé se tu celkem rozptýlí, ale při krásném víkendu tu někdy bývá trošku plněji. Dole v lomu u jezírka je to ideální na focení v zimních měsících, kdy zde nejsou nudisté ale krásné suché rákosí :) MHD dostupné, parkování bez problémů.

Mapa

LUŽÁNKY

V parku se dá najít spousta krásných zákoutí jako třeba mostek přes potok, na jaře rozkvetlé šeříky, další spousta rozkvetlých míst, pampelišky, na podzim zase listí a suché trávy. V Lužánkách je vždy co fotit a dostanete se sem pohodlně MDH. Zaparkovat můžete v okolních ulicích, ale je to placená zóna. V parku je pořád velmi živo a spousta psů.

Mapa

KAMENNÝ VRCH

Krásný les hlavně na podzimní fotky. Není to tak rozlehlé jako na Hádech a když je hezky, opět je tu trochu živěji. Dobře dostupné MHD hlavně zespodu (zastávka Koniklecová). Autem pohodlně zaparkujete ze shora u Myslivny.

Mapa

 

AKÁTKY

Tenhle park je také na podzim moc krásný, zvlášť když vyjde úžasné podzimní sluníčko. Pěkné je to tu ale i po zbytek roku. Projít se dá pěšky od shora z Vinohrad (od Animedu) až skoro ke Staré Osadě. MHD bez problému, parkování na Vinohadech chce trochu pevné nervy nebo kousek dojít pěšky. Přelidněno tady vyloženě nebývá, ale díky restauraci a prolézačkám pro děti tu nějaké lidi a psy potkáte.

Mapa

LESNÁ

Tady fotím hlavně ve slunečné dny v létě, protože západy jsou tu úžasné. Můžeme fotit na louce za domovem důchodců nebo plaché pejsky k adopci vyfotím i v oploceném psím výběhu. MHD dostupné a auto tu také bez problému odložíte.

Mapa

GRAFFITI

U graffiti zdi lze fotit barevné obrázky v jakémkoliv ročním období. Občas tu projde nějaký chodec nebo projede cyklista a jsou slyšet projíždějící vlaky. Lokalita je tedy celkem klidná a rozlehlá, ale není vhodná pro lovce cyklistů a pejsky citlivé na hluk okolí (ruch vlaků a silnic v okolí). Pro klid duše můžeme nechat pejska po dobu focení na vodítku. MHD dostupné a auto tu také bez problému a zadarmo odložíte.

CENTRUM BRNA

Lokalita spíš pro otrlejší pejsky, ale o to nevšednější. Fotit se dá u významných míst Brna (orloj a pod.) nebo jen využít osvětlených výloh, industriálního prostředí a v zimě vánočního osvětlení. MHD bez problému, auto je nutné odložit do nějakého parkovacího domu nebo na placené parkoviště. Lidí je ze všech míst nejvíc.

Mapa

 

Pojďte se mnou vyrazit na focení!

Rezervovat focení