FOCENÍ KROK ZA KROKEM

JAK BUDE CELÉ FOCENÍ PROBÍHAT?

01

Poznejte mne i moje fotky

Ještě než se domluvíme na focení, koukněte se na moje fotky do galerie, co všechno fotím a taky na nějaké info přímo o mně, ať vás pak nic nezaskočí a víte, co od focení se mnou čekat ;)

02

Domluva termínu a místa focení

Pro rezervaci focení prosím vyplňte rezervační formulář nebo mne jakkoliv kontaktujte. Poté společně vybereme termín a také lokalitu, kam vyrazíme fotit. Inspirovat se výběrem místa můžete v seznamu mých oblíbených foto-míst.

03

Příprava na focení

Jak se na focení připravit a co nezapomenout vzít v den focení s sebou? Přečtěte si moje tipy.

04

Den před focením potvrzení

Počasí dokáže být někdy hodně nevyzpytatelné a focení zkomplikovat. Proto si den před focením (většinou večer) dáme vědět a focení potvrdíme nebo v případě padání trakařů z nebe přesuneme na jindy.

05

Fotíme

Jak bude probíhat ten slavný den D? Co při focení se psem a se sebou? Všechno vám prozradím v článkuv den focení“.

06

Náhledy fotek

To už jsme z focení zpět v klidu doma a následuje možná to nejsložitější z celé akce a to vybrat si fotky v galerii náhledů :)

07

Platba

Až teprve nyní, kdy si vyberete které fotky chcete finálně vyretušovat, řešíme platbu za fotky. Zašlu vám vystavenou fakturu, kterou můžete pomocí QR kódu nebo klasickým převodem zaplatit. Fotky začínám retušovat až po připsání platby!

08

Zpracování fotografií

Teď je řada zase na mně abych doretušovala pejskům drobné smítka z kožíšku, ospalky, vodítka a vám případně trošku vylepšila pleť a další detaily a celou fotku finálně v počítači dotvořila.

09

Poslání fotek a případný tisk

Posledním krokem je předání hotových fotek v elektronické podobě a případné objednání tisku.

MÁTE DALŠÍ DOTAZY? NAPIŠTE MI!

    Vaše jméno *

    Váš email *

    Předmět

    Vaše zpráva *